اسپرینگ ساپورت

اسپرینگ ساپورت

شرکت نیکا تک خاورمیانه ، با استفاده از نیروهای مجرب،متعهد و متخصص خود انواع ساپورت های فنری شامل ساپورت های فنری با بار متغیر، ساپورت های فنری با بار ثابت و ساپورت های ثابت لوله را  تولید می نماید. ساخت این ساپورت های فنری در کارگاه این شرکت مجهز به فناوری روز دنیا و بر اساس استانداردهای BS3974  کشور انگلستان انجام می پذیرد.عملکرد کلیه ساپورت های فنری به وسیله دستگاه تست کامپیوتری با دقت اندازه گیری می شود.  

محصولات

کنترل کیفیت

در واحد تولید ساپورتهای فنر ی شرکت نیکا تک خاورمیانه ، تیم کنترل کیفیت با استفاده از یک سیستم مدون و بر اساس استانداردهای BS1726 و BS3974 کشور انگلستان و مطابق با مدارک کنترل کیفی این شرکت ، بر کلیه مراحل مهندسی ، تامین و ساخت اسپرینگ ساپورتهای فنری نظارت دارد. گزارش کلیه تستها به عنوان تاییدیه های استانداردی و عملکردی ساپورتهای فنری قابل ارائه به مشتریان می باشد.

شرکت نیکا تک خاورمیانه
شرکت نیکا تک خاورمیانه

شرکت نیکا تک خاورمیانه در سال ۱۳۸۰ تاسیس و تمرکز خود را بر تحلیل و طراحی رنج وسیعی از سیستم های مورد استفاده در صنایع نفت ، گاز، پتروشیمی، نیروگاه ها ، پالایشگاه ها و سایر مجتمعهای صنعتی معطوف نمود. به منظور تحقق ماموریت تعریف شده این شرکت مطالعات امکان سنجی وسیعی را جهت تولید ساپورت های فنری انجام و اکنون مفتخریم که اعلام نماییم توانایی تولید انواع ساپورت های فنری ثابت و متغییر و تجهیزات جانبی آن بر اساس سفارش مشتری امکان پذیر می باشد.